DOMŮ|KURÝR BRNO|CENÍK|KONTAKTY

KURÝRNÍ-SLUŽBA.WZ.CZ

DOPRAVÍME VAŠI ZÁSILKU RYCHLE A PROFESIONÁLNĚ

Kamery v Brně:


Malinovské náměstí Brno Malinovského náměstí - pohled na budovu Mahenova divadla
Kamera na budovu bývalého Německého městského divadla, poté divadla Na hradbách, později Janáčkova, nyní Mahenova divadla náleží nejen k prvořadým architektonickým památkám v Brně, ale její umělecký, technický a kulturní význam ji navíc včleňuje do evropského kontextu.
Online kamera v Brně - Kohoutovice Městská část města Brna - Kohoutovice
Trochu z historie... Od 13. století byly Kohoutovice v držení premonstrátského kláštera v Zábrdovicích. Koncem 14. století přešly do vlastnictví kláštera dominikánek na St. Brně a byly pak součástí klášterního statku Blažovice až do zrušení kláštera v r. 1782. O statek dále pečoval náboženský fond až do r. 1804, kdy byl připojen k panství Sokolnice. V letech 1850-1867 byly Kohoutovice spojeny v jednu obec se Žebětínem. Součástí Brna se staly v roce 1919.

Poštovská - Kozí ulice v Brně Ulice Poštovská - Kozí v Brně
Ulice je pojmenována podle budovy hlavní brněnské pošty, umístěné v ulici. Kozí ulice je má tento název, díky tomu, že je uzká a spojuje dvě větší ulice.
Lidická ulice v Brně Lidická ulice v Brně - katastr Černá pole, Veveří
Podle názvu české obce Lidice, vyhlazené nacisty 10. června 1942 v odvetné akci za atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha.
Hvězdárna na Kraví hoře v Brně Hvězdárna a planetárium Mikuláše Koperníka v Brně
Hvězdárna a planetárium Mikuláše Koperníka v Brně se nachází prakticky v centru města, v malebném parku na Kraví hoře. Je proto snadným a bezesporu atraktivním cílem pro turistické výpravy, školní výlety i jednotlivce. V posledních letech k nám každoročně přichází na 80 tisíc návštěvníků, takže za 50 let existence hvězdárny a 45 let fungování planetária jich bylo před dva a půl milionu.

Rychlé kontakty

Telefon: 775 405 813
E-mail: kuryr.doprava@seznam.cz